• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • ۰۹۱۲۰۷۸۷۹۵۲ 

 دانش و فناوری نوین هزینه های تولید را کاهش خواهد داد.

روغن کمکی  DOP روغنی است که می توان حدود 30% به همراه روغن DOP استفاده کرد بدون آنکه خواص فیزیکی و شیمیایی آن کاهش یابد و با توجه به اینکه روغن DOP از جمله روغن های گران قیمت بازار می باشد روغن کمکی DOP می تواند نقش بسزایی در متعادل کردن و به صرفه نمودن قیمت روغن DOP ایفا کند. روغن کمکی DOP به تولیدکنندگان قطعات لاستیکی و پلاستیکی، قدرت مانور بیشتر و قدرت رقابت بالاتر در بازار را می دهد.

ادامه مطلب...

 

شیمیایی(BBM)

شرکت تولیدی ماهان شیمی با هدف تأمین مواد اولیه شیمیایی مورد نیاز صنایع پایین دست داخلی فعالیت خود را به صورت تخصصی در زمینه واردات و تأمین مواد شیمیایی متمرکز نموده، در همین راستا این شرکت تمامی تلاش خود را بکار بسته است تا با همکاری با کمپانی ها و کارخانه های تولیدکننده داخلی معتبر و ایجاد بستری مطمئن و سالم بتواند با کیفیت ترین خدمات در زمینه مواد وارداتی و داخلی( به صورت عمده – بشکه و گالن ) به صورت عرضه مستقیم از کارخانه و انبار ارائه دهد.

 

 

#روغن کمکی ماهان شیمی  #DOP  #شیمیایی  #تولید کننده  #روغن حل شونده  #نفت بی بو  #حلال تقطیری  #آب صابون نانو  #روغن کمکی کریستالی  #رجایی 

 

پتروشیمی

شرکت تولیدی ماهان شیمی با استفاده از تجربه و کادر بازرگانی مجرب توانسته است محصولات پتروشیمی را به طور مستقیم (حواله ) تأمین کرده و با قیمت رقابتی در بازار به صورت تانکر (حواله ) و بشکه های 220 لیتری و گالن های 20 لیتری به تمام مصرف کننده ها از جمله کارخانه ها و صنایع کوچک ارائه خدمات کند.

 

 

 

#پتروشیمی  #رجایی  #ماهان شیمی  #روغن کمکی  #روغن پایه  #گرانول  #تقطیر  #محصولات نفتی  #دی او پی  #پودر پی وی سی  #دی اکتیل فتالات